Bayrak ve Flama İmalatı

Dünya teknolojinin avantajlarını artık ekolojik dengelerin bozulmasıyla dezavantajlara sürüklenmesiyle boğuşurken reklam ve outdoor reklam dünyası yönelimlerini doğal olması vesilesiyle tekstile kaydırmaya başlamıştır. Bu süreç içinde kumaş, reklam dünyasının vazgeçilmez ham maddesi olmaya namzettir.

Bayrak ve flama reklamın yeni gözdesi olmakla kalmayıp, kurumsallığın ve gücün göstergesidir. Flama ve bayrakların ekolojik olmasının yanı sıra stoğunun ve kullanımının kolay olması, dinamik yapısıyla dikkat çekici olması dijital dünyanın yöneliminin haklılığını bir kez daha göstermektedir.

As Bayrak müşteri odaklıdır, genel ürünleri müşterilerine göre endeksleyerek en doğru ürünü satın almaları için müşterilerini yönlendirir ve gereksiz maliyetlere sokmaz.

Üretimini yaptığı Atatürk Posteri, Makam Bayrağı Türk Bayrağı, Olta Bayrak gibi ürünlerde en üst düzey kaliteyi hedeflerken ödeme çözümlemelerinizi de en iyi şekilde ayarlar.

“10 TL’ye bozduğunuz saçı 50 TL’ye düzeltiyoruz” ibaresi bir kuaför salonunun camından alınmıştır. Belediye, bakanlık, parti, sendika, şirket kurum, kuruluş veya şahıs her kim olursanız olun görünen maliyetlerinizi azaltmak uğruna yaptığınız her hata görünmeyen maliyetlerle size büyük bir sorun olarak geri döner.

As Bayrak olarak yaptığımız araştırmalarda ve geri dönüşlerde dikkat çeken en büyük husus, kullanılan flama ve bayrakların sadece %20nin satın alındıktan sonra gerekli verimi verdiğini gösteriyor. %65′lik kısım ucuz maliyetlere karşılık kalite olarak uzun ömürlü olmadıkları için çok çabuk yıprandıklarını ve hatta %15′lik kısmın ise satın alındıktan hemen sonra hiç kullanılmadığının raporunu bizlere veriyor.

As Bayrak satın almak istediğiniz flama ve bayrak çeşidi veya adet her ne olursa olsun müşterilerine göre kusursuz hale getirmek için çalışıyor ve gerekli sorularla satın alış süresini uzatmak pahasına da olsa sizleri anlamak için analiz etmeye çalışır.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Blog
Canlı Destek
Sipariş / Teklif
online siparişonline teklif