Seçim Bayrakları

Seçim Bayrakları Çeşitleri

1- Sopalı Seçim Bayrakları : Partilerin logolarının veya adayların poster, logo, slogan veya kampanya benzeri işlerin basıldı seçim bayrağı çeşididir.
2- Atatürk, Lider, Genel Başkan, Aday Posteri : Seçimlerde kullanılmak üzere parti liderlerinin, genel başkanların, Atatürk’ün veya adaylarının posterlerinin basıldığı seçim bayrağı çeşidi.
3- Seçimler İçin Türk Bayrakları : Meydan, miting ve seçimlerde partilerin ve adayların kullanımına sunulan Türk Bayrağı ve Türk Bayrağı çeşitleri.
4- İpe Dizili Seçim Bayrakları : İpe dikilerek dizilen 30×45 cm – 40×60 cm veya 50×75 cm ölçülerinde basılan ipte sıralı seçim bayrakları.
5- Seçimler İçin Yelken Bayraklar : Duruşuyla dikkat çekici ve yüksek 2 metrelik 3 metrelik veya 4 metrelik büyüklüklerde yelken bayraklar seçimlerin gözdesi.
6- Seçim Pankartları ve Bez Afişler : Parti ve adaylar için miting, yürüyüş, meydan konuşmalarında kullanıma uygun 75×300 cm veya 90×400 cm boyutlarında bez afişler pankartlar.
7- Seçim Önlüğü : Miting vb. yerlerde seçim görevlililerinin veya seçime katılacak kitlelerin giyebileceği önlükler.
8- Kırlangıç Bayrak : Dekoratif ve süsleme ve meydanlarda kullanılabilecek seçim bayraklarının arasında kırlangıç bayraklar da yer alıyor. Özellikle büro süslemelerinde kullanılabilir veya ipe dikilebilir.
9- Roll Up banner : Yine seçim noktasında aday bürosunu süsleyecek dekoratif bir bayrak aksesuarı olan Roll Up Banner göz doldurucu.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Blog
Canlı Destek
Sipariş / Teklif
online siparişonline teklif